Ponuka reklamnej tlače

V rámci skvalitňovania služieb ponúkame pre našich klientov možnosť využitia našej tlačiarne pri realizácii vašej celkovej marketingovej komunikácie. Reklamnú grafiku zabezpečí grafik nášho grafického štúdia zadarmo. V prípade záujmu vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Pre viac informácií nás kontaktujte: reklama@bcf.sk

 

Digitálna tlač na modernej technológii

Tlačíme špičkovou digitálnou technológiu na stroji KONICA MINOLTA C6000, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom kvalitné a rýchle spracovanie.

Tlačíme: letáky, noviny, vreckové kalendáre, vizitky, pozvánky, atď.

Potlač textilu a nažehľovacie fólie

Fólie sú vyrezávané na modernom rezacom plotri značky GRAPHTEC a následne aplikované na textil termolisom. Sú odolné pri každodennom používaní, perú sa pri 40-60 stupňovej teplote, je možné aj suché čistenie. Flex a Flock sú vhodné na potlač tričiek, bavlnených a polyesterových textilov. Ich základnou vlastnosťou je, že úplne pokryjú plochu textilu. Flex pôsobí ako jemná pogumovaná látka, Flock má zase zamatový účinok. Výhodou je široká ponuka palety farieb.

Aplikácia je vhodná napríklad na: pracovné oblečenie, firemné oblečenie, tričká, polokošele, mikiny, vesty, bundy, uteráky, šiltovky, športové dresy, pracovné vesty.

Veľkoformátová digitálna tlač

K dispozícii máme najmodernejší stroj ROLAND VS-640i na veľkoformátovú digitálnu tlač s možnosťou tlače na rôzne druhy materiálov. Najmodernejší stroj ROLAND VS-640i dokáže vytlačiť podkladovú grafiku na daný materiál maximálne do šírky tlače 160 cm a následne ju aj orezať.

Tlačíme: PVC plachty, banner, mesh (dierovaný banner), okenná fólia VISION, vlajkoviny, podlahová fólia, bilboardový papier, fotografický papier, umelecké plátno, tapety.

Rezačka na papier

Po finálnej tlači vám orežeme vytlačený podklad na profesionálnej rezačke papiera EBA s laserovým zameraním rezu. Výhodou je rýchle rezanie veľkého množstva kusov papiera naraz a rýchlo.

Rezacia lišta

Vynikajúca pomôcka na rezanie veľkých formátov fólií, papiera, banneru, meshu, plátna atď. Dĺžka až 260 cm dokáže odrezať naozaj čokoľvek.

Finalizácia

Vytlačený papier sa vloží do striasačky papiera. Následne sa zabalí do fólie na baliacom stroji.

Skladací stroj

Profesionálny skladací stroj s automatickým rozpoznaním veľkosti papiera a digitálnym počítadlom. Skladací stroj bol vyvinutý na elimináciu pracného a časovo náročného skladania hárkov papiera. Vysoká presnosť skladania výrazne zlepší finálny vzhľad vašich dokumentov. Ponúka až sedem možností záhybu papiera.

Ryhovací a perforovací stroj

Elektrický ryhovací a perforovací stroj CYKLOS GPM 450 SA je určený pre konečné spracovanie grafických materiálov s pracovnou šírkou až do 450 mm. Ryhovať papier je možné v troch šírkach ryhy: 1,0 mm, 1,3 mm alebo 1,6mm.

.