Stabilný a silný partner

Spoločnosť BCF je dodávateľom elektrickej energie na Slovensku. Od svojich prvých začiatkov od roku 2005 sa spoločnosť vyprofilovala na stabilného a silného partnera pre dodávku elektrickej energie. Ako jediná disponuje vlastnými servisnými a revíznymi technikmi, prevádzkuje najväčší energetický záchranný systém na Slovensku.

V súčasnosti má spoločnosť mnoho spokojných zákazníkov a odberateľov, ktorým ponúka komplexné služby, od dodávok elektrickej energie, revízií zariadení, dodávok pevných palív až po komplexnú poradenskú činnosť. Ak potrebujete stabilného a silného partnera, s priaznivou cenou ponúkaných tovarov a služieb, BCF je tu pre vás.

Na základe každoročného rastu, stability, dosahovaní plánovaných cieľov a akvizícií, sa spoločnosť stáva komplexnou energetickou spoločnosťou. Už od začiatku sme sa dištancovali a tvrdo bojovali proti nekalým praktikám podomového predaja, sme féroví k zákazníkom a snažíme sa im priniesť nové prístupy a možnosti. Týmto prístupom sa nám darí aj naďalej porážať konkurenciu a neustále rásť.

.