Spoločnosť BCF je jediná spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné energetické služby od výroby a predaja elektrickej energie a tepla až po prenájom záložných zdrojov pri výpadku EE.

(Nepodliehajte nátlaku platbe v hotovosti a Využite možnosť si svoje financie rozdeliť)

Nosným pilierom firmy je predaj EE, ktorým sa už zaoberáme niekoľko rokov. Starostlivosťou o našich zákazníkov, čo ich trápi, ich potreby počas zmluvného partnerstva nám dal ďalší smer a tým je servis pre zákazníka. Sme pripravení pomáhať našim klientom a ponúknuť im riešenia ako ušetriť na svojich potrebách, keďže energie každý rok stúpajú a budú stúpať. Naše komplexné a odborné energetické služby môžete využiť v našich 4 ponukách:

– predaj EE zákazníkom
– prenájom záložných zdrojov a revízie
– konzultačné a poradenské služby ohľadne dosiahnutia uspor v energetike

Predaj EE zákazníkom
Portfólio našich zákazníkov, ktorým poskytujeme predaj EE tvorí celé spektrum odberateľov od domácností, malých a veľkých podnikov i štátnej správy.

Prenájom záložných zdrojov
Bez EE sa fungovať nedá, a preto časté výpadky alebo odstávky spôsobujú klientom škody a vrásky kde a ako zabezpečiť náhradný zdroj. Sme riešenie takýchto situácii. Prevádzkujeme prenájom Elektrocentrál „rozvádzačov“ a 40 km káblového vybavenia na zabezpečenie vašich požiadaviek pri prenájme náhradného zdroja. U nás na jednom mieste zabezpečíme všetky služby k prenájmu  energetického zdroja; odvoz, zapojenie, revíziu, káble, rozvádzače, dohľad, obsluhu a tankovanie zdroja.

Revízie

Chránime váš majetok, zdravie a peniaze. Pýtate sa ako? Tým, že Spravujeme vaše revízne správy. Máloktoré  subjekty si uvedomujú, že revízna sprava je potrebná. Neuvedomujú si to, kým sa niečo nestane, no potom je už neskoro. Ani platené poistky Vám potom nenahradia škody.  Revízne správy sú drahé, a preto Vám ponúkame možnosť tieto náklady rozdeliť,  maximálne na 36 mesiacov.

Konzultačné a poradenské služby

Trápi Vás jalová energia? Pokuty za nedodržanie účinníka? Prekračujete RK alebo MRK? Nemíňajte stovky či tisíce eur na distribučných poplatkov, využite naše energetické konzultácie na zníženie Vašich nákladov.

Pomôžeme vám s návrhom a výstavbou energetických zdrojov s možnosťou financovania.